• Paslanmaz Çelik Demir Bakır Pirinç için 1000W Lazer Fiber Optik Kaynakçı
  • Paslanmaz Çelik Demir Bakır Pirinç için 1000W Lazer Fiber Optik Kaynakçı
  • Paslanmaz Çelik Demir Bakır Pirinç için 1000W Lazer Fiber Optik Kaynakçı
  • Paslanmaz Çelik Demir Bakır Pirinç için 1000W Lazer Fiber Optik Kaynakçı
Paslanmaz Çelik Demir Bakır Pirinç için 1000W Lazer Fiber Optik Kaynakçı

Paslanmaz Çelik Demir Bakır Pirinç için 1000W Lazer Fiber Optik Kaynakçı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Honest
Sertifika: CE ISO
Model numarası: HN - 1000

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: 5000 USD/ Set-20000 USD / Set
Ambalaj bilgileri: Ahşap Paket
Teslim süresi: 7-20 Gün Sonra
Ödeme koşulları: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 20 Takım / Ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Boyutlar: 93*60*88 cm dalga boyu: 5/10/15m
Anahtar satış noktaları: Yüksek doğruluk Garanti Sonrası Servis: Video teknik destek, Çevrimiçi destek, Yedek parçalar
elektrik talebi: AC220V ışın kalitesi: 1.1
lazer frekansı: 50Hz-5KHz Ağırlık (kg): 400 KG
Vurgulamak:

Paslanmaz Çelik Fiber Optik Kaynakçı

,

Lazer Kaynak Makinesi 1000W

,

1kW Fiber Optik Kaynakçı

Ürün Açıklaması

Paslanmaz Çelik Demir Alüminyum Bakır Pirinç için 1000W Fiber Lazer Optik Kaynakçı Kanal Lazer Kaynak Makinesi Fiyatı

Ürün Bilgisi:

 

Fiber lazer kaynak makinesi, yüksek enerjili lazer ışınını optik fiberle birleştiren, uzun mesafeli iletimden sonra kolimatör ayna aracılığıyla paralel ışıkta toplayan ve daha sonra kaynak için iş parçasına odaklanan bir tür lazer kaynak ekipmanıdır.Kaynakla ulaşılması zor olan parçalara esnek transmisyon temassız kaynak uygulanır, bu da daha fazla esnekliğe sahiptir.Fiber optik transmisyon lazer kaynak makinesinin lazer ışını, zaman ve enerjide ışık bölünmesini gerçekleştirebilir ve aynı anda birden fazla ışını işleyebilir, bu da daha hassas kaynak için koşullar sağlar.

 

Ürün Parametresi:

 

 

İletim tipi
lif
dalga boyu
1080mm
Güç
1KW/1,5KW/2KW
Sıklık
20-5KHz
Çıkış odak uzaklığı
120 mm
Soğutma yöntemi
Su soğutma
lif uzunluğu
5A/10M/15M
Liman
1 yollu gaz
Güç tüketimi
≤6KW
Hava basıncı gereksinimi
4-6Bar
elektrik talebi
1KW/1.5KW-AC220V/50/60Hz
2KW-AC380V/50/60Hz

 

Ürün Uygulamaları:

 

Üretim uygulaması: lazer kaynak makinesi, yurtiçinde ve yurtdışında otomobil üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.Japonya'da, çelik endüstrisinde haddelenmiş çelik bobinlerin bağlantısı için flaş alın kaynağının yerine CO2 lazer kaynak makinesi kullanıldı.100 mikrondan daha az plaka kalınlığına sahip folyo gibi ultra ince plaka kaynağı araştırmalarında, füzyon kaynağının bir yolu yoktur, ancak lazer kaynağının geniş geleceğini gösteren özel çıkış gücü dalga formuna sahip YAG lazer kaynağı başarılıdır.

 

elektronik endüstrisi: Lazer kaynak makinesi elektronik endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Lazer kaynağı, ısıdan etkilenen küçük bölgesi, hızlı ısıtma konsantrasyonu ve düşük termal stres nedeniyle entegre devrelerin ve yarı iletken cihaz kabuklarının paketlenmesinde benzersiz avantajlar gösterir.Vakum cihazlarının geliştirilmesinde lazer kaynağı da uygulanmıştır.Sensör veya sıcaklık kontrol cihazındaki elastik ince duvarlı oluklu levhanın kalınlığı, geleneksel kaynak yöntemleriyle çözülmesi zor olan 0,05-0,1 mm'dir.TIG kaynağının nüfuz etmesi kolaydır, plazma kararlılığı zayıftır ve etkileyen birçok faktör vardır.Bununla birlikte, lazer kaynağının iyi bir etkisi vardır ve yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

otomotiv endüstrisi:Şimdi, lazer kaynak makinesi üretim hattı, otomobil imalat endüstrisinde büyük ölçüde ortaya çıktı ve otomobil imalat endüstrisinin olağanüstü başarılarından biri haline geldi.Birçok otomobil üreticisi lazer kaynak ve kesme işlemlerini kullanır.Yüksek mukavemetli çelik lazer kaynaklı tertibatlar, mükemmel özellikleri nedeniyle otomobil gövdesi imalatında giderek daha fazla kullanılmaktadır.Otomotiv endüstrisindeki büyük parti ve yüksek derecede otomasyon nedeniyle, lazer kaynak ekipmanları yüksek güç ve çok kanallı yönde gelişecektir.

 

Paslanmaz Çelik Demir Bakır Pirinç için 1000W Lazer Fiber Optik Kaynakçı 0

 

Ürün Avantajı:

PP

1. Optik fiber lazer kaynak makinesi, gözlem ve doğru konumlandırma için uygun olan CCD kamera izleme sistemi ile donatılmıştır.


2. Fiber optik lazer kaynak makinesinin kaynak noktasının enerji dağılımı eşittir ve kaynak özelliklerinin gerektirdiği en iyi noktaya sahiptir.


3. Fiber lazer kaynak makinesi, çeşitli karmaşık kaynaklar, çeşitli cihazların nokta kaynağı ve 1 mm içindeki ince plakaların dikiş kaynağı için uygundur.


4. Fiber lazer kaynak makinesi, İngiltere'den ithal edilen, korozyona dayanıklı ve yüksek sıcaklığa dayanıklı seramik odaklama boşluğunu benimser.Boşluğun hizmet ömrü (8-10) yıldır ve ksenon lambanın hizmet ömrü 8 milyondan fazladır.


5. Özel otomatik kimyasal fikstür, ürünlerin seri üretimini gerçekleştirmek için özelleştirilebilir.

 

Kurulum ve eğitim

Makine alıcının sitesine ulaştıktan sonra, satıcıdan gelen mühendisler, alıcının yardımıyla özel aletler kullanılarak makinenin kurulumundan ve devreye alınmasından sorumludur.Alıcı, mühendis vize ücretimizi, uçak biletimizi, konaklama, yemek vb.

Eğitim:

 

Güvenli çalıştırma, programlama ve bakım konusunda eğitim sağlamak için B Tarafı, A Tarafı sonunda ekipmanı kurduktan sonra kalifiye eğitmenler sağlayacaktır.Taraf B, her eğitim kursunun içeriği ve zaman gereksinimleri hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

 

Nitelikli eğitmenler tarafından verilen aşağıdaki eğitim kursları, Taraf B tarafından Taraf A'da (tercihen ekipmanın nihai kabulü sırasında) veya Taraf B'de (ekipmanın ön kabulü sırasında) yürütülür.

 

1, mekanik bakım eğitimi

2, gaz / elektronik bakım eğitimi

3, optik bakım eğitimi

4, programlama eğitimi

5, gelişmiş operasyon eğitimi

6, lazer güvenlik eğitimi

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Paslanmaz Çelik Demir Bakır Pirinç için 1000W Lazer Fiber Optik Kaynakçı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.